Witaminy dla rodziny

Preparat Witaminy dla rodziny to suplement diety posiadający wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego mechanizmu witaminy a także składniki odżywcze.

Już sama nazwa mówi, że jest on znakomitym preparatem dla całej rodziny. Mogą go stosować tak osoby dorosłe, jak i dzieci w różnym wieku. Wygodna forma witamin – w formie żelek, a nie standardowych kapsułek zapewnia, że wszystkie dzieci chętnie będą po nie sięgać.

Suplement diety zawiera aż 11 składników odżywczych, z których każda substancja spełnia określoną i niezbędną w organizmie rolę. W celu spełnienia 100% zapotrzebowania organizmu na wszystkie zawarte w produkcie składniki aktywne wystarczy przyjmować 2 żelki dziennie.
Wśród witamin zawartych w produkcie znajduje się wiele witamin. Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i dobrej odporności. Witamina E stanowi ochronę naszego mechanizmu przed niekorzystnym działaniem stresu oksydacyjnego.

Witaminy z grupy B

Witamina B6 oraz B12 biorąca udział w prawidłowym pracowaniu układu nerwowego, a tym samym są niezbędne do utrzymania odpowiednich funkcji psychologicznych i poprawnej pracy mózgu. Selen i witamina A pomaga zachować piękną i krzepką skórę. Znacząco wpływają także na wizerunek włosów i paznokci. Ponad to witamina A wspomaga ludzki wzrok i pomaga w utrzymaniu odpowiedniego widzenia. Przeciwdziała wystąpieniu między innymi tak zwanej kurzej ślepoty.

Mieszcząca się w suplemencie diety witamina K przyczynia się do właściwego krzepnięcia krwi, natomiast witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości oraz zębów. Oprócz tego w przypadku dzieci jest też niezbędna do prawidłowego. Oprócz tych wszystkich witamin w preparat zapewnia optymalną dawkę tiaminy oraz niacyny, co wspomaga pracę serca oraz obniża uczucie zmęczenie oraz znużenia. Wszystko to sprawia, że produkt zawiera więc kompleks niezastąpionych witamin, które pozwalają w prawidłowy sposób zadbać się o zdrowie i dobre samopoczucie całej rodziny.

Suplement diety Witaminy dla rodziny posiada mnóstwo zalet. Na uwagę zasługuje przede wszystkim nowoczesny sposób na zamianę zwykłych, standardowych witamin w formie tabletek czy syropu – co jest bardzo ważne biorąc pod uwagę fakt, iż jest to preparat skierowany także dla najmłodszych. Zazwyczaj właśnie zachęcenie najmłodszych do regularnego przyjmowania witamin jest ogromnym kłopotem – wybór witamin w formie żelek jest zatem znakomitym rozwiązaniem, ponieważ praktycznie wszystkie dzieci kochają kolorowe żelki. Dodatkowo walorem produktu jest kompleksowa zawartość składników aktywnych – w suplemencie zawierają się najważniejsze dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy i składniki odżywcze.

Zaletą produktu jest także bardzo korzystna cena

Suplement diety Witaminy dla rodziny kosztuje zaledwie 38,99 zł. W porównaniu z innymi produktami jest to cena niezwykle niska, szczególnie biorąc pod fakt, iż jest to przecież preparat przeznaczony dla całej rodziny. Dobrze jest więc zamienić różne witaminy dla dzieci i dorosłych na jeden, wspólny preparat. Oszczędność pieniędzy i najznakomitszy efekt – z suplementem Witaminy dla rodziny jest gwarantowany!

Add a Comment