Sierpień 21, 2017

Preparat Witamina C w żelkach jest suplementem diety w bardzo innowacyjnej formie. Zamiast znanych wszystkim tabletek, przybrał on postać żelek.

Jest to świetne rozwiązanie, głównie ze względu na fakt, że produkt jest dedykowany również dla dzieci. Komfortowa forma stosowania to jedna z licznych zalet produktu. Łatwo jest przekonać najmłodszych do systematycznego przyjmowania suplementu, z uwagi na jego ciekawą postać oraz przepyszny smak.

Preparat Witamina C w żelkach ma w sobie maksymalną dawkę składniku aktywnego, jakim jest właśnie witamina C, która jest zalecana dla dzieci i dorosłych. Jedna tabletka dla dzieci (80 mg) i dwie tabletki dla osób dorosłych (160 mg) to 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na tę witaminę. Witamina C w żelkach jest niezwykle łatwa w używaniu. Nie wymaga popicia, wystarczy ją tylko dokładnie pogryźć.

Witamina C ma istotną funkcję w organizmie człowieka – zarówno dorosłego, jak i również dziecka.

witamina CPrzede wszystkim wspomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układ immunologiczny. Dzięki zwiększonej odporności człowiek zdecydowanie mniej choruje, co jest przede wszystkim istotne w tak zwanych krytycznych momentach w ciągu trwania roku. Na przykład przy przesileniu jesiennym bądź wiosennym. Również dzieci, które systematycznie zażywają suplementy z witaminą C rzadziej przeziębiają się, o które niezwykle łatwo w przedszkolu czy w szkole. Dodatkowo witamina C przyczynia się do prawidłowej pracy układu nerwowego i mózgu, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Zażywanie witaminy C przyczynia się również do odpowiedniej produkcji kolagenu, który jest bardzo ważnym składnikiem pomagającym utrzymać w dobrej kondycji chrząstki, kości i naczynia krwionośne, jak też zapewnia zdrowe zęby i promienną skórę. Dodatkowo witamina C ma wpływ na ochronę komórek organizmu przed przykrym wpływem stresu oksydacyjnego, w dodatku w znaczny sposób zmniejsza też uczucie zmęczenia i apatii. Jest to bardzo ważne dla uczących się dzieci oraz osób dorosłych pracujących umysłowo.

Preparat Witamina C w żelkach jest świetnym produktem dla wszystkich członków rodziny

Produkt można zażywać z powodzeniem u dzieci, jak i osób dorosłych. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla osób w każdym wieku. Tylko w przypadku kobiet w ciąży oraz karmiących piersią mam należy zasięgnąć opinii lekarza, co do stosowania suplementacji. Niewątpliwą zaletą produktu jest jego bardzo wygodna forma stosowania. Głównie podoba się ona dzieciom, które zwykle chętnie jedzą żelki, przeciwnie do standardowych tabletek czy syropów.

Witamina C w żelkach jest preparatem dla całej rodziny. Korzystna cena (38,99 zł za opakowanie) oraz duża wydajność produktu jest jedną z największych zalet preparatu. Z uwagi ma fakt, że nie trzeba osobno kupować produktu skupiającego się na suplementacji witaminy C dla dzieci i dorosłych pozwala zaoszczędzić nie tylko miejsce na półce z lekami, ale także pieniądze. Wszystko to połączone z korzystnym wpływem witaminy C na pracę ludzkiego organizmu sprawia, że z pewnością warto rozpocząć przyjmowanie preparatu.

0

Dodaj komentarz